ZX Spectrum +3 128k

Na aukru si občas přihodím jen abych viděl kam až se cena za nějaký kousek vyšplhá, ale tady nějak nešplhala. Dá se říci že se vůbec nehnula, a tak jsem si zakoupil ZX Spectrum +3 128k.

Než moje nová hračka přišla trvalo sice 14 dní, ale protože jsem zakoupil tak říkajíc mimochodem tak to ani nevadilo. Spíše jsem byl zvědav v jakém +3 přijde stavu. A tentokrát jsem byl celkem mile překvapen. Kompletní příslušenství včetně RGB kabelu a originálního zdroje. Plastové kryty nejsou vyčištěné, ale právě proto je vidět, že stroj je ve velice dobrém stavu – bez škrábanců a prasklin a to i ze spodní strany. Jediná vada na kráse je trochu oprýskaná stříbrná barva na nápisu. Klávesnice je také bez jakéhokoli poškození.

Začal jsem se tedy trochu obávat jak je na tom +3 funkčně. To že vypadá tak jako by se s ní nic nedělalo a jen někde v koutku lapala prach, může signalizovat že někdy již před dávnými věky se rozhodla stávkovat a původní uživatel si s ní pak už moc nepohrál. Takže přišla na řadu ostrá zkouška (na kouř). Vše vypadá ok, led svítí, obraz je tam a všechny klávesy jsou funkční.

Musím říci že tentokrát dobrý nákup. Protože momentálně s tímto strojem nemám žádné plány jde do uložení. Je zabalený do plastu, pak do černého pytle a uložen do mojí velké skříně “s těma krámama”.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

fifty one − = 49